Portfolio

Navirecwww.navirec.com ja pl.navirec.com navirec logo

Navirec on kõrgtehnoloogiline sõidukite jälgimissüsteem. Kasutades mobiilset andmesidet, satelliitpositsioneerimist, internetti ja täna igaühe laual olevat personaalarvutit võimaldab Navirec jälgida seadmete asukohta reaalajas ja ka vaadata, mis toimus minevikus.

Esindame Navireci Poolas edasimüüjana, pakkudes müügi, hoolduse korraldamise ja klienditoe teenust.

Webmedia Groupwebmedia.eu

Webmedia on rahvusvaheline tarkvara arendus ja süsteemi intgratsiooni ettevõte, kelle kleintieks on nii riiklikud-, tervishoiu-, finants kui ka telekommunikatsiooni ettevõtted ja asutused. Webmedia Group loodi 200 aastal ning selles ajas alates on ettevõte kasvanud 80% aastas. Selline märkimisväärne kasv asetab Webmedia kõige kiiremini arenevate tehnoloogia ettevõtete sekka euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas (EMEA regioonis).

SPEC organiseeris eduka kliendikohtumiste tsükli, mille käigus kohtuti mitmete juhtivate isikutega pangandus, turva ja tööstussektoris.

MyTVwww.mytv.ee

MyTV on süsteem, millega saad lihtsasti hallata oma ekraanidel näidatavatvideomaterjali ning siseraadios kõlavat muusikat. MyTV programm töötab üle interneti, mis annab kliendile võimaluse juhtida oma sisetelevisiooni/siseraadiot mistahes arvutist kasutades lihsalt interneti browserit.

Tegime MyTVle põhjaliku turu-uuringu koos testmüükidega.

TaxiPal - taxipal.com

TaxiPal on nutitelefonidele mõeldud auhinnatud takso tellimise systeem. Taxipal on lihtne ning tasuta rakendus. TaxiPali on võimalik kasutada nii Euroopas, Ameerikas kui ka Canadas – kokku 31 riigis ja rohkem kui 2000 linnas. TaxiPal rakendus on hädavajalik abimees reisivale inimesele!

Teostasime TaxiPal-ile turuuuringut ning partnerite ja klientide leidmise teenust.

Comments are closed.