Skandinaavia-Poola Ekspordi Keskus – SPEC

Skandinaavia-Poola Ekspordi Keskus (Scandinavian-Polish Export Centre (SPEC) tegeleb Skandianavia, Eesti ja Poola ettevõtete vahelise ekspordi ja kaubandussuhete arendamisega.

Oleme tegutsenud Poolas alates 2009 aastast ning pakume erinevaid turu uuringute, turule sisenemise ja ettevõtete esindamise teenuseid. Omame esindajaid Varssavis, Krakovis ja Gdanskis ning kontakte ja koostööpartnereid üle kogu Poola.

Meie teenuste hulka kuulub ekspordi juhtimine ja arendamine, turu-uuringute korraldamine, partnerite ja edasimüüjate leidmine, tõlketööde tegemine ning kohtumiste läbiviimine. Samuti oleme valmis aitama ettevõtte alustamisega seotud tegevustes.

Alates 2011 aastast oleme muuhulgas keskendunud ka IT teenuste vahendamisele. Eesti ja Skandinaavia ettevõtetele pakume Poola tarkvaraarenduse ettevõtete projektipõhist allhanget ning aitame leida sobivaid IT arendajaid Eestisse inimresursi värbamisteenusena. Poola klientidele ja koostööpartneritele pakume Eesti IT ettevõtete nutikaid tooteid ja oskusteavet erinevatest e-riigi lahendustest.

Omame reaalset äritegevuse ülesehitamise kogemust Poolas ning suudame anda Poolas toimuva kohta vettpidavat informatisooni ning seda eesti keeles.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Skandinaavia-Poola Ekspordi Keskus – SPEC

  1. Pingback: Acnezine Scam

  2. Stanley says:

    Hello, you post interesting posts on your website, you
    can get much more visitors, just type in google for – augo’s tube traffic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


four − 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>